بازار خرید و فروش انواع لوستر
خانه / لوستر طرح گل / فروش عمده لوستر طرح گل

فروش عمده لوستر طرح گل

لوستر طرح گل در بازار های مختلف کور بسیار به فروش می رسد. علت این امر این می باشد که این لوستر در تیراژ عمده تولید و کیفیت فوق العاده ای دارد.
یکی از محصولاتی که باعث آراستگی منازل شده است لوستر می باشد. در این چند سال اخیر لوستر های مختلفی نقش زیبا سازی منازل را ایفا کرده اند. از جمله لوستر هایی که تولید شده و بسیار زیباست لوستر طرح گل است. لوستر طرح گل را شما می توانید از اکثر فروشگاه های لوکس و الکترونیکی کشور خریداری کنید.

لوستر طرح گل

فروش عمده لوستر

هر محصولی که چند ویژگی زیر را داشته باشد احتمال فروش عمده آن بالا است:

 • قیمت مناسب
 • کیفیت بالا
 • زیبایی درجه یک
 • برند با سابقه

لوستر طرح گل تقریبا تمامی این ویژگی ها را دارد. یعنی زمانیکه لوستر طرح گل تولید می شود یک کیفیت در سطح جهانی دارد که می تواند این محصول را نسبت به محصولات مشابه متمایز نماید حال بیایید به این ویژگی کیفیت مناسب را هم اضافه کنید. لوستر طرح گل یکی از با کیفیت ترین لوستر هایی است که در کارخانه جات ایران تولید می شود. حال هر دوی این ها را در کنار زیبایی وصف نشدنی قرار دهید ببینید چه اتفاقی رخ خواهد داد. لوستر طرح گل نشان داده که یک محصول را کنار این که می تواند ویژگی های باطنی بالایی داشته باشد هم چنین می تواند ویژگی های ظاهری بسیار مطلوبی نیز داشته باشد.

لوستر طرح گل

لوستر طرح گل

همان طور که می دانید یکی از عللی که محصولات مختلف بعد از مدتی حذف می شوند و از بکار گیری آن ها خودداری می شود این است که تولید کنندگان آن محصول از حداقل تنوع در کارشان بهره برده اند. به عنوان مثال ما در ایران نزدیک به ۸۰ میلیون جمعیت داریم که هر کدام می توانند سلیقه متفاوتی داشته باشد، پس این یک خیال واهی است که تولید کننده ای با یک طرح و مدل زیبا بتواند در بازار ماندگار باشد.
بازار لوستر اما در آن یک همچنین اتفاقی رخ نداده است و سالانه تعداد زیادی از تولیدات و طرح های جدید را از طرف تولید کنندگان شاهد هستیم. از جمله طرح هایی که در لوستر نمایش داده می شود طرح گل است که به شاخه های زیر تقسیم بندی می شود:

 1.  لوستر کلاسیک دو گل
 2.  لوستر شاخه فرشته
 3.  لوستر برنزی شاخه سرامیکی شمس
 4.  لوستر کلاسیک شاخه گوتی
 5.  لوستر برنزی فرشته کهکشانی ۶ شاخه
 6.  لوستر برنزی آماتیس
 7.  لوستر کلاسیک ساناز
 8.  لوستر کلاسیک شاخه مارشال
 9.  لوستر کلاسیک شاخه الویرا
 10.  لوستر کلاسیک شاخه اس
 11.  لوستر کلاسیک شاخه آوین
 12.  لوستر کلاسیک ال کروم
 13.  لوستر شاخه ای کلاسیک کاردینال
 14.  لوستر شاخه ای کلاسیک پاولینا

لوستر طرح گل

صادرات لوستر طرح گل

یکی از محصولات صادراتی ایران لوستر طرح گل است. لوستر طرح گل در اکثر کشور های جهان به عنوان یکی از زیبا ترین طرح های لوستر شناخته شده است و به همین دلیل کشور هایی نظیر:

 •  ایتالیا
 •  آلمان
 •  روسیه
 •  اوکراین
 •  هلند
 •  ترکیه
 •  سوئد

از آن زیاد استفاده می کنند.
برای صادراتی کردن یک محصول نکات مهمی باید مد نظر قرار گیرد که از جمله مهم ترین آن ها نحوه بسته بندی آن هاست. هر چه بسته بندی خلاقانه تر و زیبا تر باشد، میل خرید مشتریان به محصول نیز بیشتر است.

لوستر طرح گل

سفارش لوستر زیبا

لوستر ها را می توان به دو روش سفارش داد. اولین روش به صورت حضوری و دومین روش به صورت اینترنتی است. روش حضوری برای مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله آن می توان به تخفیف و خدمات پس از فروش اشاره کرد. خدمات پس از فروش شامل مواردی نظیر گارانتی ضمانت، تعویض قطعات و تعمیر محصول می گردد.
نوع دیگر سفارش، سفارش اینترنتی است که امروزه بسیار نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با این روش مشتریان دیگر نگران وقت اضافه و هزینه های جانبی اضافه نیستند و به راحتی از داخل منازل خود این خرید را انجام می دهند.

لوستر طرح گل

 

کارشناس فروش: مهرزاد شوشتریان راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126056791
تلفن دفتر فروش:02144285411
آدرس کانال: @mrlooster
آدرس اینستاگرام: mr.looster
شماره فکس:02144285413

مطلب پیشنهادی

لوستر حباب دار طرح گل

سفارش انواع لوستر حباب دار طرح گل

لوستر حباب دار طرح گل در انواع مختلف تولید می شود. شرکت های تولید کننده …

کانال تلگرام